Chcąc wyjść naprzeciw dużej liczbie osób samotnych, których podobno w Polsce  jest około 7 milionów postanowiliśmy stworzyć możliwość odbycia konsultacji randkowych, które będą dotyczyć każdego tematu związanego z wami, które pomogą wam przed randkami.

Konsultacje mogą dotyczyć:

- Waszego życia obecnego

- Podejścia do życia

- Symulacji randkowych i ich omówienia

- O zmianach w życiu i motywacji

- Waszej przeszłości

 

Konsultacje trwają 60 minut i są prowadzone w formie online.

- Z konsultacji może skorzystać każda osoba, która poprawnie  zarejestrowała się  w serwisie ugadajsie.pl (rejestracja online jest bezpłatna)

- Konsultacje prowadzone przez Skype kosztują 50 zł /h

- Przed konsultacją wymagane jest opłacenie usługi

- konsultacje odbywają się one od poniedziałku do czwartku  w godzinach  20:00 do 24:00

- aby zapisać się na konsultacje wyślij maila (użytego podczas rejestracji) o treści „Konsultacja w dniu np. 25.08.2020”. W odpowiedzi otrzymasz godzinę spotkania.

- W razie pytań piszcie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Konsultant może przerwać rozmowę w każdym momencie, jeżeli osoba korzystająca z usługi będzie obrażać konsultanta lub używać słów niecenzuralnych lub zmieniać temat rozmowy niezwiązany z tematem spotkań.

- Jednorazowe odwołanie spotkania online jest bezpłatne, a środki zostają zwrócone na prośbę

- W przypadku 2 odwołań z rzędu środki wpłacone przepadają. 

- Konsultant może odmówić bez podania przyczyny rozmowę z osobą, która go obraziła, zniesmaczyła, jest nachalna, niekulturalna i inne, które powodują, że serwis nie może wywiązać się należycie z wykonywanej usługi. 

JoomBall - Cookies

© 2020 Ugadajsie.pl. All Rights Reserved.