Aby spotkać wymarzoną partnerkę/partnera trzeba poznać po drodze wielu ludzi. Przysłowiowo mówi się "że swoje trzeba wychodzić". Aby więc do tego doszło potrzebujecie motywacji! :)


Mając  17 lat zacząłem dojeżdżać codziennie do liceum ponad 20 km. Pewnego dnia zobaczyłem pewną dziewczynę w autobusie, która tak mi się spodobała, że cały tydzień szukałem wśród znajomych kogoś, kto może ją znać. To był wiejski autobus, a ona wśród kilku koleżanek, więc podejść i „zagadać” się nie dało.

Po kilku dniach wiedziałem o niej wszystko. Poprosiłem znajomego, żeby mnie jej przedstawił, co też uczynił. Dzień później z kwiatami stałem u niej przed bursą szkolną z kwiatami. Ona nie wiedziała praktycznie, że istnieje.  To jest przykład motywacji, której każdemu z Was życzę.

 

Na studiach to czy poznacie wymarzoną osobę zależy od szczęścia i od tego ile się uczyliście. Smutne, ale prawdziwe.

 
Jedni z nas po studiach skupiają się na pracy i nie mają czasu na poszukiwania. Niestety prawda jest taka, że im jesteśmy młodsi tym bardziej atrakcyjniejsi.

 

Ja szukałem i to z różnym skutkiem.  Jestem dumny z tego, że mi się chciało. Czasami chodziłem na randki 10 razy w miesiącu... .


Nie ważne z jakim skutkiem szukacie, ważne, że szukacie. Prędzej czy później uda się wam znaleźć osobę, przy której serce wam zadrży. Działanie i motywacja sprawi, że kres samotności ujrzy koniec i staniecie się szczęśliwymi ludźmi.  Działajcie!

JoomBall - Cookies

© 2020 Ugadajsie.pl. All Rights Reserved.